Redovno i Vanredno obrazovanje

Stručno osposobljavanje!

Škola  nudi mogućnost redovnog stručnog obrazovanja i osposobljavanja,vanrednog obrazovanja, prekvalifikacije i dokvalifikacije u četiri područja rada i preko četrnaest obrazovna profila u okviru njih.

U području rada Ekonomija, pravo i administracija, školuju se sledeći obrazovni profili:

1. Ekonomski tehničar, u četvorogodišnjem obrazovanju;
  2. Finansijski tehničar, u četvorogodišnjem obrazovanju;
  3. Tehničar obezbeđenja, u četvorogodišnjem obrazovanju.

U području rada Saobraćaj, školuju se sledeći obrazovni profili:

1. Vozač motorni vozila, u četvorogodišnjem obrazovanju i specijalizacija u jednogodišnjem trajanju;
  2. Tehničar drumskog saobraćaja, u četvorogodišnjem obrazovanju.
  3. Instruktor vožnje, u četvorogodišnjem  obrazovanju i specijalizacija u jednogodišnjem trajanju.

Redovno & vanredno obrazovanje!

U području rada Mašinstvo i obrada metala, školuju se sledeći obrazovni profili:

1. Bravar, u trogodišnjem obrazovanju i specijalizacija u jednogodišnjem trajanju;
  2. Zavarivač, u trogodišnjem obrazovanju i specijalizacija u jednogodišnjem trajanju;
  3. Mehaničar grejne i rashladne tehnike, u trogodišnjem obrazovanju;
  4. Mašinski tehničar u četvorogodišnjem obrazovanju;
  5. Tehničar mašinske energetike, u četvorogodišnjem obrazovanju;
  6. Brodomašinski tehničar, u četvorogodišnjem obrazovanju;
  7. Automehaničar, u trogodišnjem trajanju

U području rada Elektrotehnika, školuju se sledeći obrazovni profili:

1. Elektromonter mreža i postrojenja, u trogodišnjem obrazovanju i specijalizacija u jednogodišnjem trajanju;
  2. Elektroinstalater, u trogodišnjem obrazovanju;
  3. Elektrotehničar energetike, u četvorogodišnjem obrazovanju i specijalizacija u jednogodišnjem trajanju.